Jau daugiau kaip 20 metų gyvuojantis Vaitukaičių bitynas vadovaujasi senaisiais bitininkystės metodais.

Suvokdami bičių svarbą mūsų ekosistemoje, dirbdami pirmiausia galvojame apie bites bei jų išsaugojimą. Šiandien mūsų bitynas rinkai siūlo ne tik gryną, neperdirbtą multiflorinį medų, surinktą Rytų Aukštaitijoje ir pasižymintį turtingu skoniu, bet ir naujus produktus, sukurtus medaus pagrindu.

Daugiau apie mus rasite Facebook'e bei Instagram'e

Kreminio ir EKO medaus stiklainėlių rinkinys

Kreminis medus – 230 g 100% natūralus medus surinktas Rytų Aukštaitijoje. Kreminimo proceso metu natūralaus bičių medaus kristalai suskyla ir tekstūra tampa švelni ir lengva. Nefiltruotas, termiškai neapdorotas medus.

Ekologiškas medus – 350 g Augalijos įvairovė medui suteikia išraiškingą skonį. Mes jį išsaugome. Ekologiškas, nefiltruotas ir termiškai neapdorotas medus.

8 EUR

Užsisakyk facebooke

Ekologiškas medus

Turėdami nedidelį bityną atidžiai rūpinamės bitėmis. Toli nuo pramonės zonų ir didelių ūkių, mūsų aviliai randasi kruopščiai parinktose Rytų Aukštaitijos regiono vietose.

Sukimo proceso metu medaus nemaišome. Iš skirtingų vietovių atvežti koriai sukami atskirai, išpilstant naudojami skirtingi indai. Taip išsaugome unikalų medaus skonį. Skirtingu metu išimtas medus taip pat niekada nemaišomas.

3 EUR / 350 g
5 EUR / 700 g

Užsisakyk facebooke

Kreminis medus

Atrask medaus glotnumą! Kreminimo proceso metu natūralaus bičių medaus kristalai suskyla ir tekstūra tampa švelni ir lengva.

100% natūralus medus surinktas Rytų Aukštaitijoje. Kreminimo proceso metu medus nebuvo kaitinamas.

3 EUR / 230 g

Užsisakyk facebooke

Ekologiška bičių duonelė

Tai natūralus bičių produktas.

Žiedadulkės, kurias bitės maišo su medumi ir fermentuoja vaško koryje, yra maistinių medžiagų, vitaminų saugykla.

6 EUR / 150 g

Užsisakyk facebooke

Saulės gardėsis

Kreminis medus su ekologiškais laukiniais abrikosais

Kalnų saulėje sunokę laukiniai abrikosai pasižymi gaivia rūgštele, o kreminis medus suteikia šiam gardėsiui švelnumo.Gamyboje naudojami natūraliai užauginti ir išžiovinti laukiniai abrikosai yra vitaminingiausi iš visų abrikosų ir turi daug vitamino C bei karoteno. Šių vaisių ruošimo procese nebuvo naudojamos jokios cheminės medžiagos.

Sudėtis: medus (75%), džiovinti laukiniai abrikosai* (25%), apelsinų ekstraktas (etanolis, natūralus apelsinų aliejus).
*Iš sertifikuotų ekologinių ūkių.

8 EUR / 215 g

Užsisakyk facebooke

Apie medų

Turėdami nedidelį bityną atidžiai rūpinamės bitėmis. Toli nuo pramonės zonų ir didelių ūkių, mūsų aviliai randasi kruopščiai parinktose Rytų Aukštaitijos regiono vietose. Bityną prižiūrime pagal ES ekologinio ženklo reikalavimus.

Sukimo proceso metu medaus nemaišome. Iš skirtingų vietovių atvežti koriai sukami atskirai, išpilstant naudojami skirtingi indai. Taip išsaugome unikalų medaus skonį. Skirtingu metu išimtas medus taip pat niekada nemaišomas.

Kaip vartoti

Visi žinom, kad medus yra saldus, tačiau jis puikiai tinka tiek prie salotų tiek prie mėsos. Viskas priklauso nuo gero recepto ir noro išbandyti kažką naujo.

Maistinė vertė

Energinė vertė: 1379 kJ / 324 Kcal, riebalai: 0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių: 0 g, angliavandeniai: 80,3 g, iš kurių cukrų: 74,6 g, baltymai: 0,8 g.

Laikymo sąlygos

Laikyti sausoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikymo temperatūra: nuo 0°C iki 25°C. Geriausias iki: žiūrėti ant etiketės.

Luko Balandžio / 15min nuotr. / Velikuškių II piliakalnis „Sala“

Surinktas Rytų Aukštaitijoje

Rytų Aukštaitija yra dėkingas kraštas bitininkystei dėl gausios ir įvairios auglijos bei vandens telkinių.

Kartu turime mažai pramoninių ūkių ir didelių dirbamų plotų, kuriuose būtų komerciškai auginamos augalinės kultūros. Nors tai lemia mažesnį išgaunamo medaus kiekį bei didesnę savikainą, surinktas medus yra vertingesnis.

Skaitykite daugiau šiame 15 min straipsnyje

Receptai su medumi

Avižiniai sausainiai su šokolado gabaliukais

Paprasti sveikuoliški avižiniai sausainiai su kapotais riešutais ir šokolado gabaliukais.
Eiti į receptą

Avižiniai sausainiai ,,Sveikuoliai''

Maistingi avižiniai sausainiai su riešutais, razinomis ir sėklomis. Be gliuteno, be laktozės ir be kiaušinių.
Eiti į receptą

Bulvių užkepėlė su medumi ir garstyčiomis

Prancūziškas sotus bulvių apkepas, paprastai ruošiamas kaip garnyras. Gali atstoti ir savarankišką patiekalą.
Eiti į receptą

Atsiliepimai

Vaidas Gruzdas

Skanu, sveika, platus skonių pasirinkimas! Ir medus suneštas jų pačių laikomų ir labai prižiūrimų bitelių! Kas lėksit kada pro Dusetas, rekomenduoju aplankyti ir iš pačių gamintojų rankų įsigyti! 🙏👌🌻

Lukas Kazencevas

Labai skanus medus ir bičių duonelė. Dažniausiai medus būna neišsiskiriančio skonio, bet medūkis sugeba nustebinti vis kitokiais paskoniais. Įdomu paragauti vis kitokio medaus. Plius, vaikai negali atsitraukti nuo stiklainiuko :)

Šarūnė Va

Vaitukaičių šeimos medus visada kitoks ir tik skanus. Kartais aštrokas, kartais saldus, o kartais tiesiog, kurį noris kabinti šaukštais.